УКР

Доставка товарів із США в Україну

USAtoUA

  • Доставка інтернет-замовлень з магазинів США
  • Доставка посилок
  • Доставка комерційних вантажів
  • Доставка електроніки
  • Переговори з продавцями, пошук товарів
  • Допомога у викупі з важкодоступних онлайн-магазинів
  • Будь-які інші послуги
Телефонуйте: (093)0643584

Нам можна довірити доставку Ваших посилок!

ОДЯГ ТА ТЕХНIКА
магазины

Надаємо Вам можливість здійснити купівлю товару і доставити посилки з таких сайтів як 6pm, eBay, Amazon і будь-яких інших закордонних інтернет-магазинів . Онлайн-шопінг активно набирає оберти по всьому світу. Кожен, хто одного разу спробував зробити покупку не виходячи з будинку, оцінив усі переваги такого виду сервісу – зручність, необмежені можливості і, звичайно ж, вигідні ціни. Якщо купити товар в інтернет-магазинах України і Європи легко і просто, то Американські магазини в плані шопінгу для наших співвітчизників доки викликають багато питань і здаються недосяжними. Сервіс доставки із США – компанія USAtoUA допоможе вам відкрити безмежний світ покупок на торгових майданчиках США, підкаже як заощадити час і гроші в пошуку товару вашої мрії.

Телефони, ноутбуки електроніка, медичне обладнання

Музичні інструменти і будь-який товар під ваше замовлення за вашими посиланнями з американських сайтів

электротовары
АВТОЗАПЧАСТИНИ
Компанія USAtoUA займається доставкою автозапчастин з США. Багато клієнтів замовляють такий товар саме в Америці. І не випадково цей напрям так популярно у наших клієнтів. У доставці зі США є ряд переваг: багатий вибір нових автозапчастин в інтернет-магазинах; можливість пошуку б / у автозапчастин з США на замовлення; бездоганну якість продукції; економія при замовленні запчастин з США Навіть з урахуванням вартості доставки запчастин з США в Україну покупка в Америці обійдеться значно дешевше, ніж в Україні. Постачальники, які возять в Україну оптові партії запчастин зі Штатів, продають їх із солідною націнкою. А при замовленні запчастин з США безпосередньо у продавця можна уникнути цих накруток.
автозапчасти
АВІАДОСТАВКА
Терміни 8-14 днів З моменту ПРИХОДУ НА НАШ СКЛАД В США
ДОСТАВКА ЛIТАКОМ 9 ДОЛ ЗА 1 КГ
Швидкість перевезення, більш висока міра збереження посилки.
Mенш вигідна для об'ємних посилок. Деякі типи товарів потрапляють під небезпечні вантажі і заборонені до авіаперевезення, або їх доставка коштує дорожче.
ДОСТАВКА ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ПОСИЛОК ІЗ США МОРЕМ
Терміни від 6 до 8 тижнів З моменту ПРИХОДУ НА НАШ СКЛАД В США
ДОСТАВКА МОРЕМ 5 ДОЛ ЗА 1 КГ
Iдеально підходить для важких і об'ємних посилок. Морськими контейнерами можуть перевозитися товари, які авіакомпанії розцінюють як небезпечний вантажі (духи, балони під тиском і так далі)
Tерміни доставки значно довше, ніж авіадоставка. .
НАШІ ПОСЛУГИ 10% ВІД ВАРТОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ Мінімальна вартість доставки складає 10 $

Фіксована доплата за габаритні посилки (розмір посилки більше, ніж 150/100/80 см (бампер, крило, капот)): авіа 100 $; море 50 $ Відправка морем: 102 * 122 * 150 см (вага посилки до 70 кг)

Для неподільних товарів, будь-яка сторона яких більше 70 см доставка розраховуватися по об'ємній вазі ((д * ш * в) / 6000) * тариф. Це максимальна вага дозволений до відправки
Додаткові послуги:

Перевірка трекінг-коду 3 $ Перевіряємо трек на цілісність, комплектацію, шлюб і т.д

Повернення треку 5 $ До моменту відправлення посилки з США, ви можете замовити послугу повернення треку якщо з ним щось не так
ЯК ЦЕ працює
шаг1
Вибираєте та оформляєте товар
шаг2
Посилка приходить на склад
шаг3
Посилку відправляють в Україну
шаг3
Забираєте посилку
ПОЧНІТЬ ПОКУПКИ
АБО ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО УСІХ ПОСЛУГАХ
Просто заповнiть форму заявки
і ми з вами зв'яжемося
Спосiб доставки